SOGEP ön başvuruları başladı

SOGEP ön başvuruları başladı NEVŞEHİR(MHA) Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü’nün koordinasyonunda, Kalkınma Ajansları tarafından Türkiye genelinde yürütülen bir hibe programıdır. SOGEP’in hedefi, uygulandığı illerde, yerel dinamikleri harekete geçirerek yoksulluk, göç ve kentleşmeden kaynaklanan sosyal sorunları gidermek, değişen sosyal yapının ortaya çıkardığı ihtiyaçlara karşılık vermek, toplumun dezavantajlı kesimlerinin […]

 SOGEP ön başvuruları başladı

01.02.2023 - 15:50

Güncelleme : 01.02.2023 - 15:50

SOGEP ön başvuruları başladı

NEVŞEHİR(MHA) Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü’nün koordinasyonunda, Kalkınma Ajansları tarafından Türkiye genelinde yürütülen bir hibe programıdır. SOGEP’in hedefi, uygulandığı illerde, yerel dinamikleri harekete geçirerek yoksulluk, göç ve kentleşmeden kaynaklanan sosyal sorunları gidermek, değişen sosyal yapının ortaya çıkardığı ihtiyaçlara karşılık vermek, toplumun dezavantajlı kesimlerinin ekonomik ve sosyal hayata daha aktif katılmalarını sağlamak, istihdam edilebilirliği artırmak, sosyal içermeyi, sosyal girişimciliği ve yenilikçiliği desteklemek ve sosyal sorumluluk uygulamalarını yaygınlaştırmak.

2023 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) ön başvuruları alınmaya başlanmıştır. Ön başvuru formunun 24.01.2023 tarihine kadar aşağıda yer alan e-posta adreslerine iletilmesi önemlidir.

Aksaray İlinde Hazırlanacak Proje Teklifleri için:

Aksaray Yatırım Destek Ofisi

[email protected]

Kırıkkale İlinde Hazırlanacak Proje Teklifleri için:

Kırıkkale Yatırım Destek Ofisi

[email protected]

Kırşehir İlinde Hazırlanacak Proje Teklifleri için:

Kırşehir Yatırım Destek Ofisi

[email protected]

Nevşehir İlinde Hazırlanacak Proje Teklifleri için:

Nevşehir Yatırım Destek Ofisi

[email protected]

Niğde İlinde Hazırlanacak Proje Teklifleri için:

Niğde Yatırım Destek Ofisi

[email protected]

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın