UÇHİSAR BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE KOLONYA HEDİYESİ

UÇHİSAR BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE KOLONYA HEDİYESİ Uçhisar Belediyesi, Koronavirüs salgınından dolayı uzun süre okullarından uzak kalan öğrencileri, yüz yüze eğitime geçtikleri günden beri yalnız bırakmıyor. Uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitime tekrar başlayan anaokulu ve ilkokul öğrencilerine kolonya ve maske hediye edildi. Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Koronavirüs salgını süresince sosyal […]

 UÇHİSAR BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE KOLONYA HEDİYESİ

16.02.2021 - 4:37

Güncelleme : 16.02.2021 - 4:37
UÇHİSAR BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE KOLONYA HEDİYESİ
Uçhisar Belediyesi, Koronavirüs salgınından dolayı uzun süre okullarından uzak kalan öğrencileri, yüz yüze eğitime geçtikleri günden beri yalnız bırakmıyor. Uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitime tekrar başlayan anaokulu ve ilkokul öğrencilerine kolonya ve maske hediye edildi.
Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Koronavirüs salgını süresince sosyal mesafe ve maskenin yanı sıra kişisel temizlikte çok önemlidir. Ellerimizi sık sık yıkamaya özen göstereceğiz. Sosyal mesafe kuralına uyup, maskelerimizi takmayı ihmal etmeyeceğiz. Belediye olarak her daim yanınızda olacağız” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın