TOBB ve İslam Tic. San ve Tarım odası işbirliği

TOBB ve İslam Tic. San ve Tarım odası işbirliği NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Gümrük A.Ş Yönetim kurulu başkanı M. Arif Parmaksız, TOBB ve İslam Tic. San ve Tarım Odası işbirliğiyle ilgili açıklamada bulundu. Parmaksız, “TOBB | Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu ‘nun öncülüğünde kurulan ve Yönetim […]

 TOBB ve İslam Tic. San ve Tarım odası işbirliği

27.10.2023 - 10:24

Güncelleme : 27.10.2023 - 10:24

TOBB ve İslam Tic. San ve Tarım odası işbirliği

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Gümrük A.Ş Yönetim kurulu başkanı M. Arif Parmaksız, TOBB ve İslam Tic. San ve Tarım Odası işbirliğiyle ilgili açıklamada bulundu.

Parmaksız, “TOBB | Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu ‘nun öncülüğünde kurulan ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlendiğim Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş (GTİ), TOBB ve İslam Tic. San.ve Tarım Odası ile birlikte çalışmalarına başlıyor. Üç kuruluşça kurulan Border Man. and Consulting (BMC) Şirketi’nin Londra ’da gerçekleştirilen toplantısında, İslam Tic. San. ve Tarım Odası üyesi ülkelerde sınır kapısı onarımı, modernizasyonu ve işletilmesi için prensip kararı alındı” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın