MHP’den Başkent çıkarması

MHP’den Başkent çıkarması NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ve beraberindeki heyet Başkent Ankara’da hem Başbuğ Alparslan Türkeş’i kabri başında andı, hem de Parti genel merkezinde ziyaretlerde bulundu. MHP İl Başkanı İlhan Kaya’nın başkanlığındaki heyette il yönetim kurulu üyeleri ile MHP’li Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Göreme Belediye Başkanı Ömer […]

 MHP’den Başkent çıkarması

05.04.2021 - 16:26

Güncelleme : 05.04.2021 - 16:40

MHP’den Başkent çıkarması

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ve beraberindeki heyet Başkent Ankara’da hem Başbuğ Alparslan Türkeş’i kabri başında andı, hem de Parti genel merkezinde ziyaretlerde bulundu.

MHP İl Başkanı İlhan Kaya’nın başkanlığındaki heyette il yönetim kurulu üyeleri ile MHP’li Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren ve Tatlarin Belediye Başkanı Ercan Selvi yer aldılar.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı, Partide İkinci Kadın Genel başkan yardımcısı Pelin Yıllık’ı ve başkanlık divanı üyelerini ziyaret eden Başkan Kaya ve beraberindeki heyet başkanlık divanı üyelerine görevlerinde başarılar dilediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın