ALTINYILDIZ KOLEJİ FEN VE ANADOLU LİSESİNDE VELİ BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI

ALTINYILDIZ KOLEJİ FEN VE ANADOLU LİSESİNDE VELİ BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI   Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesinde 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı 9-10-11-12. sınıf kademelerinde ikinci veli toplantısı gerçekleştirildi. Velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantı Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilirken veliler; okul idarecileri, rehber öğretmenler ve sınıf danışman öğretmenleri tarafından karşılandı. 12. sınıfların üniversiteye hazırlık sürecinde […]

 ALTINYILDIZ KOLEJİ FEN VE ANADOLU LİSESİNDE VELİ BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI

07.11.2023 - 10:35

Güncelleme : 07.11.2023 - 10:35

ALTINYILDIZ KOLEJİ FEN VE ANADOLU LİSESİNDE VELİ BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI

 

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesinde 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı 9-10-11-12. sınıf kademelerinde ikinci veli toplantısı gerçekleştirildi.

Velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantı Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilirken veliler; okul idarecileri, rehber öğretmenler ve sınıf danışman öğretmenleri tarafından karşılandı. 12. sınıfların üniversiteye hazırlık sürecinde öğrencilerin kaynakları, uygulanan ders programları, öğretim metotları, TYT ve AYT sınavlarının analizleri üzerinde durulurken 11-10-9. sınıflarla ilgili toplantıda öğrencilerimizin kişisel gelişim ve başarıları, konu kazanımları, deneme sınavı sonuçları branş öğretmenleri tarafından değerlendirildi.

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi olarak yoğun ilgi ve katılımlarından dolayı değerli velilerimize teşekkür ederiz.

 

ZİRVEYİ HEDEFLEYENLERİN TEK ADRESİ

ALTINYILDIZ KOLEJİ FEN VE ANADOLU LİS

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın