Başkan Salaş’tan Cumhuriyet’in 100. yılı mesajı

Başkan Salaş’tan Cumhuriyet’in 100. yılı mesajı   Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.   29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, “Bizlere en değerli miras olarak bırakılan Cumhuriyetimiz, aydınlık […]

 Başkan Salaş’tan Cumhuriyet’in 100. yılı mesajı

27.10.2023 - 10:37

Güncelleme : 27.10.2023 - 10:37

Başkan Salaş’tan Cumhuriyet’in 100. yılı mesajı

 

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, “Bizlere en değerli miras olarak bırakılan Cumhuriyetimiz, aydınlık yarınlara yürürken çocuklarımız için de rehber olacaktır” dedi.

 

NTB Başkanı İbrahim Salaş, yayımladığı mesajında şunları kaydetti: “Kurtuluş mücadelemizle temelleri atılan cumhuriyetimizin ilan edilişinin 100. yıldönümünü kutlamanın haklı gururu içerisindeyiz. Cumhuriyetimizin 100 yıllık tarihi, milletimizin en zor şartlarda nasıl yeniden ayağa kalkabileceğini gösteren, geleceğimiz için bize umut veren, attığımız her adımda ders almamız gereken bir dönemdir.

 

Cumhuriyet’imize sahip çıkmak, ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmak, mücadele etmek, gerektiğinde fedakârlıkta bulunmak, hepimizin müşterek vazifesidir.

 

Tarih boyunca bağımsızlık ruhundan taviz vermemiş yüce milletimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde sayısız destana imza atarak bu cennet vatanı bizlere emanet etti. Bizler de bu aziz vatanı, canları pahasına bizlere bırakan atalarımızın emanetlerine sahip çıkarak, ülkemizi geleceğe hazırlıyoruz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin 100. yıldönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve onun silah arkadaşları olmak üzere tüm kahraman askerlerimizi, vatanları uğruna hayatlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor ve Cumhuriyetimizin nice 100 yıllar yaşamasını temenni ediyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız, Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın