PINARBAŞI “NİCE YÜZYILARA CUMHURİYET”

PINARBAŞI “NİCE YÜZYILARA CUMHURİYET”   Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (NEVESOB) Başkanı Mehmet Pınarbaşı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin 100’ üncü yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Mesajında Pınarbaşı; “Kurtuluş Savaşı, ulusumuzun var olma savaşı, Cumhuriyet ise yeniden dirilişin simgesidir. Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza değin yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. Şüphesiz ki bu […]

 PINARBAŞI “NİCE YÜZYILARA CUMHURİYET”

27.10.2023 - 10:30

Güncelleme : 27.10.2023 - 10:30

PINARBAŞI “NİCE YÜZYILARA CUMHURİYET”

 

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (NEVESOB) Başkanı Mehmet Pınarbaşı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin 100’ üncü yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Mesajında Pınarbaşı; “Kurtuluş Savaşı, ulusumuzun var olma savaşı, Cumhuriyet ise yeniden dirilişin simgesidir. Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza değin yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. Şüphesiz ki bu sorumlulukta esnaf ve sanatkârımızın da payı azımsanamayacak kadar büyüktür. Her 29 Ekim’de yenilenen azim, kararlılık ve enerjimizle; şan ve şeref destanlarıyla dolu tarihimizden aldığımız azim, cesaret ve vakarla Cumhuriyetimizin 100’ üncü yılına birlikte ulaşmanın engin gururunu yüreklerimizde hissediyoruz.

Cumhuriyetimizin 100’ üncü yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor; tüm esnaf ve sanatkârlarımızın ve halkımızın Cumhuriyet Bayramını ve Cumhuriyetimizin 100’ üncü yaşını kutluyorum.” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın