Pınarbaşı’dan vergi haftası kutlama mesajı

Pınarbaşı’dan vergi haftası kutlama mesajı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, vergi haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Pınarbaşı, “Türkiye’nin kalkınması, kamu hizmetlerinin vatandaşa daha etkin şekilde ulaşması ve gelecek nesillerin daha müreffeh bir ortamda yaşaması, ödenen vergiler ile sağlanmaktadır. Vatandaşa yönelik tüm kamu hizmetlerinin, seri ve etkin bir şekilde yürütülebilmesi için […]

 Pınarbaşı’dan vergi haftası kutlama mesajı

25.02.2021 - 6:28

Güncelleme : 25.02.2021 - 6:28

Pınarbaşı’dan vergi haftası kutlama mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, vergi haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Pınarbaşı, “Türkiye’nin kalkınması, kamu hizmetlerinin vatandaşa daha etkin şekilde ulaşması ve gelecek nesillerin daha müreffeh bir ortamda yaşaması, ödenen vergiler ile sağlanmaktadır.
Vatandaşa yönelik tüm kamu hizmetlerinin, seri ve etkin bir şekilde yürütülebilmesi için gerekli olan finansman kaynağın yaratılmasında vergi gelirleri büyük önem taşır. Tüm yurttaşımızın, kazancının bir bölümünü vergi olarak devlete ödemesi, vatandaşlarımıza yapılan hizmetlerde, devletimize güç kazandırır. Vergi, devletimizin en büyük gelir kaynaklarından birisi olup, kalkınmanın temelini oluşturmaktadır. Herkes, mali gücüne göre vergi ödemekle yükümlüdür. Vergi ödemek bir vatandaşlık görevidir. Bu vesilesiyle Vergi Haftasını kutluyor, Defterdarlık bünyesinde görev yapan personellerin özverili çalışmalarına teşekkür ediyor ve tüm vergi mükelleflerine bol kazançlar diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın