ALTINYILDIZ’DA 8. SINIFLARA SON TÜYOLAR VERİLDİ

ALTINYILDIZ’DA 8. SINIFLARA SON TÜYOLAR VERİLDİ   “Türkiye’nin Örnek Okulu” Altınyıldız Eğitim Kurumları’nda hafta sonu yapılacak LGS öncesi son tüyolar verildi. Seminere 8. Sınıf öğrencileri, öğretmenleri, müdür yardımcısı ve yöneticiler katıldı. Kişisel gelişimle ilgili yaptığı çalışmalarla tanınan eğitimci yazar Aydın ADAKLI, sınava girecek öğrencilerimize hap bilgiler niteliğinde paylaşımlarda bulundu. Her insanın hayatında dönüm noktası olan […]

 ALTINYILDIZ’DA 8. SINIFLARA SON TÜYOLAR VERİLDİ

01.06.2023 - 16:35

Güncelleme : 01.06.2023 - 16:35

ALTINYILDIZ’DA 8. SINIFLARA SON TÜYOLAR VERİLDİ

 

“Türkiye’nin Örnek Okulu” Altınyıldız Eğitim Kurumları’nda hafta sonu yapılacak LGS öncesi son tüyolar verildi.

Seminere 8. Sınıf öğrencileri, öğretmenleri, müdür yardımcısı ve yöneticiler katıldı. Kişisel gelişimle ilgili yaptığı çalışmalarla tanınan eğitimci yazar Aydın ADAKLI, sınava girecek öğrencilerimize hap bilgiler niteliğinde paylaşımlarda bulundu. Her insanın hayatında dönüm noktası olan sınavlar olduğu; Altınyıldızlı öğrencilerin de sınav öncesi profesyonel bir hazırlık dönemi geçirdiğini ifade eden ADAKLI, hazırlık döneminde yapılan her şeyin sınav puanına etki edeceğini; artık son haftaya girildiğini, bu süreçte en önemlisinin uyku düzenini bozmamak olduğunu belirtti. Sınava gireceğiniz bölgeye erişim süresini ve sınav günü oluşabilecek trafiği de hesap edererek erken kalkılması gerektiğini söyleyen ADAKLI, “Bugünden başlayarak erken yatabilir ve sabahları sınava hazırlanacakmış gibi uyanabilirsiniz. Böylece sınav gününü de birden çok kez prova etmiş olursunuz.” Dedi.

Öğrencilerimizle slaytlar eşliğinde güzel bir 45 dakika geçiren Aydın ADAKLI’ya seminer sonrası teşekkür eden Altınyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdürü Seyrani İPEK, günün anısına plaket takdiminde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın