Salaş’dan 15 Temmuz Mesajı

Salaş’dan 15 Temmuz Mesajı   Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle mesaj yayımladı.   Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, 15 Temmuz darbe girişiminin beşinci yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, 15 Temmuz darbe girişiminin milletin iradesine yenik düştüğünü söyledi.   Başkan Salaş, 15 Temmuz […]

 Salaş’dan 15 Temmuz Mesajı

14.07.2021 - 6:55

Güncelleme : 14.07.2021 - 6:55

Salaş’dan 15 Temmuz Mesajı

 

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

 

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, 15 Temmuz darbe girişiminin beşinci yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, 15 Temmuz darbe girişiminin milletin iradesine yenik düştüğünü söyledi.

 

Başkan Salaş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında; “Tarihimizin en zor günlerinden biri olan 15 Temmuz’un beşinci yıldönümüne giriyoruz.

 

Takvimler 15 Temmuz 2016 tarihini gösterdiğinde hain FETÖ’nün hain darbe girişimine karşı gövdesini siper eden ve hayâsızca akına dur diyen, tüm dünyaya kahramanlık örneği gösteren aziz milletimizi kutluyorum. Allah, bir daha bu millete 15 Temmuzları yaşatmasın.

 

Unutulmasın ki 15 Temmuz Bizim 2’nci İstiklal savaşımızdır. Elinde bayrak, gönlünde imanla tankların üzerine koşan, vatan aşkına ölümü göze alan aziz şehitlerimizi unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi.

 

Borsa Başkanı İbrahim Salaş: ‘Destan Yürekle Yazılır’ Darbe teşebbüsünün nihai amacı, Türkiye Cumhuriyetini bir daha ayağa kalkamayacak duruma düşürmekti. Allah’a şükürler olsun ki Aziz Milletimiz, cesareti ve feraseti ile bu belayı, bu fitneyi durdurdu. Milletimiz demokrasimize ve özgürlüğümüze kasteden bu saldırı karşısında dik durdu, canı pahasına değerlerini savundu.

 

Nevşehir Ticaret Borsamızda, ilk andan itibaren, devletimizin ve milletimizin yanında yer aldı. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Gazi Meclisimiz, siyasi partilerimiz, milletimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve medyamızın kararlı duruşuyla bir destan yazdık. Haince planlanmış darbe girişimini savuşturan milletimizin önünde bir kez daha saygıyla eğiliyoruz.

 

Bizler ülkemiz ve milletimiz için şimdi daha büyük bir azimle çalışacak ve Türkiye’yi büyük hedeflerine taşıyacağız. Ve üzerine basarak bir kez daha ifade ediyoruz: Nevşehir Ticaret Borsası olarak, 15 Temmuz’u asla unutmayacağız, unutturmayacağız. Ülkemizin geleceğini inşa ederken yaşadıklarımızdan aldığımız dersler bize ışık olacak. Biz bu ülkenin geleceğinden umutluyuz. Gücümüz milli irade, hedefimiz büyük Türkiye” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın