TÜRSAB heyetinden ziyaretler

TÜRSAB heyetinden ziyaretler NEVŞEHİR(MHA) TÜRSAB Bölge Başkanı Talip Aldemir ve beraberindeki heyet bölgenin önemli turistik tesislerinden Yunak Evleri ve Kayakapı otellerini ziyaret ederken, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler’i de ziyaret ettiler. Söz konusu ziyaretlerde bölge turizmi ile ilgili istişarelerde bulunduklarını belirten TÜRSAB Kapadokya Bölge Başkanı Talip Aldemir, “Kapadokya’mızın yine en önemli tesislerinden Yunak Evleri otelini TÜRSAB […]

 TÜRSAB heyetinden ziyaretler

23.02.2021 - 8:55

Güncelleme : 23.02.2021 - 13:07

TÜRSAB heyetinden ziyaretler

NEVŞEHİR(MHA) TÜRSAB Bölge Başkanı Talip Aldemir ve beraberindeki heyet bölgenin önemli turistik tesislerinden Yunak Evleri ve Kayakapı otellerini ziyaret ederken, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler’i de ziyaret ettiler.

Söz konusu ziyaretlerde bölge turizmi ile ilgili istişarelerde bulunduklarını belirten TÜRSAB Kapadokya Bölge Başkanı Talip Aldemir, “Kapadokya’mızın yine en önemli tesislerinden Yunak Evleri otelini TÜRSAB Bölge başkanlarımızla değerli kardeşim Abdullah İnal’ın ev sahipliğinde ziyaret ettik. Bizlere göstermiş olduğu İlgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz. Yine aynı heyetle beraber bölgemizin en özel otellerinden Kayakapı otelini ve Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Değerli dostum Yakup Dinler ‘i ziyaret ettik. Ev sahipliği ve hoş sohbeti için teşekkür ederiz” dedi.

Düzenlenen ziyarete TÜRSAB Kapadokya Bölge Başkanı Talip Aldemir ile birlikte TÜRSAB Avrupa Bölge Başkanı Yıldırım Taş, TÜRSAB Güney Marmara Bölge Başkanı Murat Saraçoğlu, TÜRSAB Çanakkale Körfez Bölge Başkanı Ahmet Çelik, TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Başkanı Ercan Güner, TÜRSAB Doğu Anadolu Bölge Başkanı Kürşat Özeken ve TÜRSAB İstanbul Fatih Bölge Başkanı Gürkan Özcan katıldılar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın