ONLİNE VELİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

ONLİNE VELİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ   Özel Altınyıldız Koleji Fen –Anadolu Lisesinde 4 Mayıs 2021 Salı günü saat 21.00 online veli toplantısı yapıldı. İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni yapıldı 2020-2021 öğretim yılı 2.dönem çalışmalarımızın değerlendirilmesi amacıyla Pandemi sürecinde bulunmamız nedeniyle öncelikli olarak öğrenci ve velilerimizin sağlık durumları görüşüldü. Mübarek Ramazan ayının sağlıklı ve huzur içerisinde […]

 ONLİNE VELİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

06.05.2021 - 14:05

Güncelleme : 06.05.2021 - 14:05

ONLİNE VELİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

 

Özel Altınyıldız Koleji Fen –Anadolu Lisesinde 4 Mayıs 2021 Salı günü saat 21.00 online veli toplantısı yapıldı.

2020-2021 öğretim yılı 2.dönem çalışmalarımızın değerlendirilmesi amacıyla Pandemi sürecinde bulunmamız nedeniyle öncelikli olarak öğrenci ve velilerimizin sağlık durumları görüşüldü. Mübarek Ramazan ayının sağlıklı ve huzur içerisinde geçirilerek, öğrencilerimizin online dersleri–etüt hizmetleri, online kişisel gelişim seminerleri, deneme sınav değerlendirmeleri, online ders takipleri, rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Velilerimiz ile karşılıklı bilgi alışverişi sağlandı. Velilerimizin eğitim öğretim süreci ile ilgili merak ettikleri hususlar aydınlatıldı.

Kıymetli velilerimiz; okul yönetimi ve öğretmenlerimizin Pandemi sürecinde özverili ve gayretli çalışmalar sergileyerek sürecin iyi yönetildiğini ifade ettiler.

Her zaman başarı ve gelişimin öğrenci-aile ve okul üçgeninde karşılıklı içten paylaşım ve etkin etkileşimle sağlandığı birkez daha gözler önüne koyuldu.

Öğrenci –Veli – Okul yönetimi, iletişiminin etkili şekilde sağlandığı veli toplantısına katılımlarından dolayı tüm velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederek sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın