NEVÜ’den nöbetçi yurt duyurusu

NEVÜ’den nöbetçi yurt duyurusu NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi yüz yüze eğitime başlayan öğrenciler için nöbetçi yurt duyurusunda bulundu. Duyuruda; “Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre; İlimizde nöbetçi yurt uygulamasına 01.10.2020 tarihi itibari ile geçilmiştir. Nöbetçi yurtlarımızda yüz yüze eğitime başlayan üniversitelerde eğitim gören ve yurtlarımızda kayıtlı olmayan öğrencilerin de durumlarını belgelendirmeleri koşulu ile […]

 NEVÜ’den nöbetçi yurt duyurusu

07.10.2020 - 11:53

Güncelleme : 07.10.2020 - 11:53

NEVÜ’den nöbetçi yurt duyurusu

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi yüz yüze eğitime başlayan öğrenciler için nöbetçi yurt duyurusunda bulundu.

Duyuruda; “Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre; İlimizde nöbetçi yurt uygulamasına 01.10.2020 tarihi itibari ile geçilmiştir. Nöbetçi yurtlarımızda yüz yüze eğitime başlayan üniversitelerde eğitim gören ve yurtlarımızda kayıtlı olmayan öğrencilerin de durumlarını belgelendirmeleri koşulu ile kız öğrenciler Fatıma Sultan Yurt Müdürlüğü’nde erkek öğrenciler ise Haluk Nur Baki Yurt Müdürlüğü’nde Konaklama Usul ve Esaslarına göre barınabileceklerdir” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın