ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMUNDA VELİ TOPLANTILARI YAPILDI

ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMUNDA VELİ TOPLANTILARI YAPILDI Altınyıldız İlköğretim Kurumunda 2023-2024 eğitim öğretim yılı 21 Ekim 2023 Cumartesi günü 2. si yapılan veli toplantıları, velilerimizin yoğun katılımıyla tamamlandı. Velilerimizin sınıf öğretmenlerinin yanı sıra branş öğretmenleriyle de bireysel görüşme fırsatı buldukları, öğrencilerin genel başarı durumlarının ve bireysel gelişimlerinin değerlendirildiği toplantıda velilerimize sınıf öğretmenleri ve branş öğretmenlerimiz tarafından […]

 ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMUNDA VELİ TOPLANTILARI YAPILDI

23.10.2023 - 12:25

Güncelleme : 23.10.2023 - 12:25

ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMUNDA VELİ TOPLANTILARI YAPILDI

Altınyıldız İlköğretim Kurumunda 2023-2024 eğitim öğretim yılı 21 Ekim 2023 Cumartesi günü 2. si yapılan veli toplantıları, velilerimizin yoğun katılımıyla tamamlandı.

Velilerimizin sınıf öğretmenlerinin yanı sıra branş öğretmenleriyle de bireysel görüşme fırsatı buldukları, öğrencilerin genel başarı durumlarının ve bireysel gelişimlerinin değerlendirildiği toplantıda velilerimize sınıf öğretmenleri ve branş öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerine dair bilgiler verildi.

Veli, öğretmen ve öğrenci iletişiminin en güçlü şekilde sağlandığı veli toplantısına katılımlarından dolayı tüm velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın