ALTINYILDIZLI 6.SINIFLAR IHLARA’DA

ALTINYILDIZLI 6.SINIFLAR IHLARA’DA     Altınyıldız İlköğretim Kurumu 6.sınıf öğretmen ve öğrencileri Narlıgöl ve Ihlara’yı ziyaret ettiler.   Altınyıldız İlköğretim Kurumu 6.sınıf öğretmen ve öğrencileri sosyal bilgiler ve İngilizce derslerine destek amaçlı Narlıgöl ve Ihlara’yı gezdiler. 6. Sınıf zümre öğretmenleri ve öğrencileriyle beraber Narlıgöl’ü inceleyen ve Ihlara vadisinde yürüyüş yapan öğrenciler keyifle gezerek öğrendiler.   […]

 ALTINYILDIZLI 6.SINIFLAR IHLARA’DA

23.10.2023 - 12:24

Güncelleme : 23.10.2023 - 12:24

ALTINYILDIZLI 6.SINIFLAR IHLARA’DA

 

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 6.sınıf öğretmen ve öğrencileri Narlıgöl ve Ihlara’yı ziyaret ettiler.

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 6.sınıf öğretmen ve öğrencileri sosyal bilgiler ve İngilizce derslerine destek amaçlı Narlıgöl ve Ihlara’yı gezdiler. 6. Sınıf zümre öğretmenleri ve öğrencileriyle beraber Narlıgöl’ü inceleyen ve Ihlara vadisinde yürüyüş yapan öğrenciler keyifle gezerek öğrendiler.

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak sadece sınıfta değil en iyi öğretimin yerinde öğretim olduğu düşüncesinden yola çıkarak ilimizin tarihi ve kültürel yerlerini daha iyi tanıtarak tarihi doku ve kültür bilincini oluşturmak amacıyla yaptığımız eğitsel gezilerimizin öğrencilerimize yaptığı katkıları ve gezi sonrasında öğrencilere ve derslerine olumlu etkisini gözlemlemekteyiz.

 

Gezimizin düzenlenmesinde emeği geçen öğretmen, öğrencilerimize ve Aksaray Belediyesine teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın