Başkan Mutlu’dan sözleşme teşekkürü

Başkan Mutlu’dan sözleşme teşekkürü NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı ve Öz Sağlık-İş Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Muhammet Fatih Mutlu, sosyal hizmet çalışanlarına yönelik yapılan sözleşmeden dolayı bir teşekkür açıklamasında bulundu. Mutlu, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Sert ve Genel başkan yardımcılarımızın verdiği yürekli mücadeleden dolayı teşekkür ediyoruz. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında görev yapan sosyal […]

 Başkan Mutlu’dan sözleşme teşekkürü

29.04.2022 - 13:04

Güncelleme : 29.04.2022 - 13:04

Başkan Mutlu’dan sözleşme teşekkürü

NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı ve Öz Sağlık-İş Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Muhammet Fatih Mutlu, sosyal hizmet çalışanlarına yönelik yapılan sözleşmeden dolayı bir teşekkür açıklamasında bulundu.

Mutlu, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Sert ve Genel başkan yardımcılarımızın verdiği yürekli mücadeleden dolayı teşekkür ediyoruz. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında görev yapan sosyal hizmet işçileri adına TÜHİS ile yürüttüğümüz toplu iş sözleşmesi müzakerelerinde anlaşma sağlanması üzerine alınan grev uygulama kararımız kaldırılmıştır. Bu süreçte aldığımız karara ve yaptığımız çalışmalara katkı ve destek veren Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanımıza, Hak-İş’e bağlı sendikalarımızın genel başkanlarına, yöneticilerine, teşkilatımıza, üyelerimiz ile sağduyulu yaklaşımlarından dolayı ASHB Bakanı sn. Derya Yanık’a, ÇSGB Bakanı sn. Vedat Bilgin’e, TÜHİS Genel Sekreteri Adnan Çiçek’e teşekkür ediyor, sözleşmemizin hayırlara vesile olmasını diliyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın