Kaymaklı Belediyesi yine ilklere imza atıyor

Kaymaklı Belediyesi yine ilklere imza atıyor NEVŞEHİR(MHA) Kaymaklı Belediyesi vatandaşların Tapu İl Müdürlüğü nezdinde iş ve işlemlerinin kolaylaşması için protokol imzalandı. Kaymaklı Belediyesi, Nevşehir Tapu Müdürlüğü işbirliğiyle vatandaşa daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmek için hayata geçirilen uygulamayla vatandaşlara tapuda büyük kolaylıklar sağlanacak. Tapu Müdürlüğü sistemi ile Belediye sistemini entegre eden Kaymaklı Belediyesi, belde […]

 Kaymaklı Belediyesi yine ilklere imza atıyor

03.06.2023 - 15:09

Güncelleme : 03.06.2023 - 15:09

Kaymaklı Belediyesi yine ilklere imza atıyor

NEVŞEHİR(MHA) Kaymaklı Belediyesi vatandaşların Tapu İl Müdürlüğü nezdinde iş ve işlemlerinin kolaylaşması için protokol imzalandı.

Kaymaklı Belediyesi, Nevşehir Tapu Müdürlüğü işbirliğiyle vatandaşa daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmek için hayata geçirilen uygulamayla vatandaşlara tapuda büyük kolaylıklar sağlanacak.

Tapu Müdürlüğü sistemi ile Belediye sistemini entegre eden Kaymaklı Belediyesi, belde sınırları içinde bulunan taşınmazlara ait beyan değeri olan ve vergi borcu olmayan vatandaşlar belediyeye gelmesine gerek kalmadan işlemlerini sürdürebilecek.

Uygulama sayesinde vatandaşlar, işlemlerini daha hızlı ve zaman kaybı yaşamadan yapabilecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın