Çatı işçisinin ölümle dansı

Çatı işçisinin ölümle dansı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de uzun zamandır beklenen kar yağışı nihayet bir kaç gündür etkili oluyor. Kar yağışıyla birlikte binaların çatı onarımları da önem kazanmış durumda. Gerek kar yağışı, gerekse pandemi koşulları nedeniyle insanların büyük bir bölümü evlerine çekilmiş ve zorunlu olmadıkça dışarı çıkmazken bir çatı işçisi bu soğuk ve kaygan çatı zemininde çalışmak […]

 Çatı işçisinin ölümle dansı

16.01.2021 - 11:37

Güncelleme : 16.01.2021 - 11:37

Çatı işçisinin ölümle dansı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de uzun zamandır beklenen kar yağışı nihayet bir kaç gündür etkili oluyor. Kar yağışıyla birlikte binaların çatı onarımları da önem kazanmış durumda.

Gerek kar yağışı, gerekse pandemi koşulları nedeniyle insanların büyük bir bölümü evlerine çekilmiş ve zorunlu olmadıkça dışarı çıkmazken bir çatı işçisi bu soğuk ve kaygan çatı zemininde çalışmak durumundaydı.

İl Merkezinde göze çarpan bu görüntüden de anlaşılacağı üzere kar yağışıyla birlikte daha kaygan ve daha tehlikeli bir hal alan çatının eksik kiremitlerini yerleştirmek için gün boyunca büyük bir emek sarf eden işçiyi görüpte; “Haline şükret dostum” demeyeniniz yoktur galiba.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın