Tüm İslam Alemini Kurban Bayramına daha kavuşturan Rabbimize hamd ediyorum

Tüm İslam Alemini Kurban Bayramına daha kavuşturan Rabbimize hamd ediyorum NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı. Başkan Düzgün, “Ülkemizin ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı bir Kurban Bayramı’na daha kavuşturan Rabbimize hamd […]

 Tüm İslam Alemini Kurban Bayramına daha kavuşturan Rabbimize hamd ediyorum

27.07.2021 - 12:13

Güncelleme : 27.07.2021 - 12:13

Tüm İslam Alemini Kurban Bayramına daha kavuşturan Rabbimize hamd ediyorum

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Düzgün, “Ülkemizin ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı bir Kurban Bayramı’na daha kavuşturan Rabbimize hamd ediyorum. Bayramlar; aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya geldiği, özlem giderdiği, komşuluk ve akrabalık ilişkilerini pekiştiren, kısaca bizlere aile olmanın ayrıcalığını ve idrakini yaşatan özel günlerdir. Ama tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan pandemi nedeniyle dikkatli olmalı, alınan tedbirlere riayet ederek bayramımızı idrak etmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, başta hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını en içten duygularımla tebrik eder, sevgi ve saygılarımı sunarım“ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın