Giden de, gelen de bizim

Giden de, gelen de bizim NEVŞEHİR(MHA) AK Parti önceki dönem merkez ilçe Başkanı Edip Avşar, işte bu sözlerle değerlendirdi Nevşehir’in yeni belediye başkanını. Avşar, “Nevşehir’e hayırlı olsun. Mehmet Savran Bey’e görevinde başarılar dilerim. Rasim Başkanım 21 ayda çok hizmete imza attı , gece gündüz memlekete hizmet etme aşkına şahidim.  Onu tanıdığıma ve seçim sürecinde yanında […]

 Giden de, gelen de bizim

04.02.2021 - 16:42

Güncelleme : 04.02.2021 - 16:42

Giden de, gelen de bizim

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti önceki dönem merkez ilçe Başkanı Edip Avşar, işte bu sözlerle değerlendirdi Nevşehir’in yeni belediye başkanını.

Avşar, “Nevşehir’e hayırlı olsun. Mehmet Savran Bey’e görevinde başarılar dilerim. Rasim Başkanım 21 ayda çok hizmete imza attı , gece gündüz memlekete hizmet etme aşkına şahidim.  Onu tanıdığıma ve seçim sürecinde yanında olduğuma asla pişman değilim . Reis onu aday olarak gönderdiyse emir başüstüne akside düşünülemezdi zaten. Şimdide yine emir geldiyse yine emir başüstüne . Hayatının kalan kısmında ona ve ailesine huzurlu mutlu ve sağlıklı bir ömür dilerim. Bu vesile ile memlekete hizmet etmiş tüm Belediye Başkanlarıma saygılar sunarım vefat edenlere Rabbimden rahmet dilerim. Tüm Belediye Meclis üyelerine fitne ve fesata mahal vermemek adına tam destek vermelerinden dolayı bizzat teşekkür ederim .  Bu saatten sonra önümüze bakalım memleketimizin kaybedeceği 1 dakikası bile yok. Asıl olan şahıslar değil memlekettir. Kurucusu Damat İbrahim paşa bile gitti çünkü fani ama bu güzel şehir burada kıyamete kadar. Mesleki alanda başarılı ve kendini yetiştirmiş biri olduğuna bizzat şahit olduğum Mehmet Savran Ağabeyim inşallah Rasim Başkanın yükselttiği hizmet çıtasını daha yukarılara çıkaracaktır. Hayatın maddi manevi zor bütün merhalelerini görmüş , ailesi ile birlikte örf ve adetlerimizden ayrılmadan , asi olmadan , nefsine aldanmadan   bu günlere gelmiş Nevşehir Herikli mahallesinin evladıdır Mehmet Savran. Memleketini seven her bireyin bu saatten sonra bu minvalde söylemlerde bulunması gerektiğini tekrar tekrar belirtmek isterim. Memleket bizim, Giden bizden, Gelen bizden” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın