Başkan Özmen, “Bayram alışverişlerinizi pazaryerlerimizden yapın”

Başkan Özmen, “Bayram alışverişlerinizi pazaryerlerimizden yapın” NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Nevşehirli vatandaşları bayram öncesi alışverişlerini pazaryerlerinden yapmaları çağrısında bulundu. Nevşehir merkezinde, ilçelerde ve merkez ilçedeki bazı semtlerde her hafta kurulan pazar yerlerinin başta sebze – meyve olmak üzere kaliteli ve vatandaşın bütçesine son derece uygun fiyatlarla çeşit pek çok ürünün satışa sunulduğuna […]

 Başkan Özmen, “Bayram alışverişlerinizi pazaryerlerimizden yapın”

13.07.2021 - 10:26

Güncelleme : 13.07.2021 - 10:26

Başkan Özmen, “Bayram alışverişlerinizi pazaryerlerimizden yapın”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Nevşehirli vatandaşları bayram öncesi alışverişlerini pazaryerlerinden yapmaları çağrısında bulundu.

Nevşehir merkezinde, ilçelerde ve merkez ilçedeki bazı semtlerde her hafta kurulan pazar yerlerinin başta sebze – meyve olmak üzere kaliteli ve vatandaşın bütçesine son derece uygun fiyatlarla çeşit pek çok ürünün satışa sunulduğuna dikkat çeken Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, “Ülkemizde 1.5 yılı aşkın bir süredir yaşadığımız salgın sürecinin ardından Pazaryerlerimiz yeniden salgın tedbirlerine riayet edilmek şartıyla vatandaşımızın hizmetinde. İl merkezimizde kapalı pazaryerimiz ve bazı semtlerimizde, ilçelerimizde kurulan pazar yerlerimiz giyim  ayakkabı, züccaciye, hırdavat, baharat, bakliyat, bakkaliye, kuruyemiş ve tam mevsimi olan yerli sebze ve meyveler gibi çok çeşitli ürünlerin satıldığı, vatandaşımızın içerisine girdiğinde bir çok ihtiyacını kolayca karşılayabileceği çeşitliliğe sahip. Yaklaşan mübarek kurban bayramı öncesinde tüm vatandaşlarımızı bayramlık alışverişlerini pazaryerlerimizden yapmaları çağrısında bulunuyorum. Şimdiden tüm Nevşehirlilerimizin, pazarcı esnaflarımızın bayramını da kutluyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın