EBS’den Rektör Aktekin ve ekibine teşekkür

EBS’den Rektör Aktekin ve ekibine teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine son dönemde Profesör, Doçent, Öğretim üyesi ve araştırma görevlileri alımının hayırlı olması temennisinde bulundu. Çiftci, Şehrin bilim yuvası olan Üniversitenin her zaman yanında olduklarına da dikkat çektiği açıklamasında; “Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesine 7 profesör,11 Doçent Dr., 9 […]

 EBS’den Rektör Aktekin ve ekibine teşekkür

29.12.2020 - 15:19

Güncelleme : 10.01.2021 - 2:20

EBS’den Rektör Aktekin ve ekibine teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine son dönemde Profesör, Doçent, Öğretim üyesi ve araştırma görevlileri alımının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Çiftci, Şehrin bilim yuvası olan Üniversitenin her zaman yanında olduklarına da dikkat çektiği açıklamasında; “Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesine 7 profesör,11 Doçent Dr., 9 Doktor Öğr. Üyesi, 11 Öğretim Üyesi, 5 Araştırma görevlisi alınması başta şehrimiz ve Üniversitemiz İçin hayırlı olsun. Bu öğretim Üyesi kadrolarının kazanılmasında başta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Semih Aktekin ve yönetimine teşekkür ederiz. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi her geçen gün büyümekte ve şehrimize önemli kazanımlar sağlamaktadır. Bilim yuvası olan üniversitemizin her türlü yanında olduğumuzu belirtir, başta Sayın Rektörümüz Semih Aktekin ve ekibine teşekkür ederiz. Olumlu bu adımın gelecek yıllarda da sürmesini temenni ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın