Başkan Kemikkıran’dan taahhüt

Başkan Kemikkıran’dan taahhüt NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Avanos ilçesinde organize sanayi bölgesinin kurulması konusundaki kurulum ve işletme süreçlerini takip edecekleri taahhüdünde bulundu. Kemikkıran, “𝟐 𝐘ı𝐥 𝐎̈𝐧𝐜𝐞, 𝟐𝟎𝟐𝟐 𝐲ı𝐥ı𝐧ı𝐧 𝐎𝐜𝐚𝐤 𝐚𝐲ı𝐧𝐝𝐚 𝐀𝐯𝐚𝐧𝐨𝐬- 𝐊𝐚𝐩𝐚𝐝𝐨𝐤𝐲𝐚 𝐎𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐳𝐞 𝐒𝐚𝐧𝐚𝐲𝐢 𝐁𝐨̈𝐥𝐠𝐞𝐬𝐢𝐧𝐢𝐧 (𝐎𝐒𝐁) 𝐤𝐮𝐫𝐮𝐥𝐦𝐚𝐬ı𝐧𝐚 𝐢𝐥𝐢𝐬̧𝐤𝐢𝐧 𝐩𝐫𝐨𝐭𝐨𝐤𝐨𝐥 𝐢𝐥𝐠𝐢𝐥𝐢 𝐩𝐚𝐲𝐝𝐚𝐬̧𝐥𝐚𝐫 𝐭𝐚𝐫𝐚𝐟ı𝐧𝐝𝐚𝐧 𝐢𝐦𝐳𝐚𝐥𝐚𝐧𝐦ı𝐬̧𝐭ı. Avanos’umuza bu kıymetli yatırımın hayata geçirilmesi için tüm […]

 Başkan Kemikkıran’dan taahhüt

26.10.2023 - 14:25

Güncelleme : 26.10.2023 - 14:25

Başkan Kemikkıran’dan taahhüt

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Avanos ilçesinde organize sanayi bölgesinin kurulması konusundaki kurulum ve işletme süreçlerini takip edecekleri taahhüdünde bulundu.

Kemikkıran, “𝟐 𝐘ı𝐥 𝐎̈𝐧𝐜𝐞, 𝟐𝟎𝟐𝟐 𝐲ı𝐥ı𝐧ı𝐧 𝐎𝐜𝐚𝐤 𝐚𝐲ı𝐧𝐝𝐚 𝐀𝐯𝐚𝐧𝐨𝐬- 𝐊𝐚𝐩𝐚𝐝𝐨𝐤𝐲𝐚 𝐎𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐳𝐞 𝐒𝐚𝐧𝐚𝐲𝐢 𝐁𝐨̈𝐥𝐠𝐞𝐬𝐢𝐧𝐢𝐧 (𝐎𝐒𝐁) 𝐤𝐮𝐫𝐮𝐥𝐦𝐚𝐬ı𝐧𝐚 𝐢𝐥𝐢𝐬̧𝐤𝐢𝐧 𝐩𝐫𝐨𝐭𝐨𝐤𝐨𝐥 𝐢𝐥𝐠𝐢𝐥𝐢 𝐩𝐚𝐲𝐝𝐚𝐬̧𝐥𝐚𝐫 𝐭𝐚𝐫𝐚𝐟ı𝐧𝐝𝐚𝐧 𝐢𝐦𝐳𝐚𝐥𝐚𝐧𝐦ı𝐬̧𝐭ı.

Avanos’umuza bu kıymetli yatırımın hayata geçirilmesi için tüm paydaşlar büyük bir özveri gösterdiler. Emeklerine yüreklerine sağlık. Avanos-Kapadokya Organize Sanayi Bölgesi ön talep toplama süreci başlamıştı. Bizler, bu önemli süreçte, Avanos ve Nevşehir’e katma değer sağlayacak olan Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulum ve işletme süreçlerini yakından takip edeceğimizi taahhüt ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın