Cumhuriyetimiz 99. yaşını gururla kutluyoruz

Cumhuriyetimiz 99. yaşını gururla kutluyoruz NEVŞEHİR(MHA) MHP İl Başkanı İlhan Kaya, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajında; “Özgür ve bağımsız varlığımız ile milli birlik ve beraberliğimizin kaynağı olan Cumhuriyetimizin 99. yıldönümünü hep birlikte büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz.Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde kazanılan ve tarihe altın harflerle yazılan Kurtuluş Savaşı destanının […]

 Cumhuriyetimiz 99. yaşını gururla kutluyoruz

29.10.2022 - 11:10

Güncelleme : 29.10.2022 - 11:10

Cumhuriyetimiz 99. yaşını gururla kutluyoruz

NEVŞEHİR(MHA) MHP İl Başkanı İlhan Kaya, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajında; “Özgür ve bağımsız varlığımız ile milli birlik ve beraberliğimizin kaynağı olan Cumhuriyetimizin 99. yıldönümünü hep birlikte büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz.Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde kazanılan ve tarihe altın harflerle yazılan Kurtuluş Savaşı destanının ardından kurulan Cumhuriyetimiz; azmin, kararlılığın, fedakârlığın, birlik ve beraberliğin ve egemenliğin sembolü olmuştur.

Bu itibarla, Cumhuriyetin ilanı milletimizin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından birisidir. Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin 99. yıldönümünde milletimizin sahip olduğu tüm değerlerle hissettiği bu coşku ve heyecanının gönül dünyasından hiç eksik olmamasını temenni ediyor, bu müstesna günde Cumhuriyet’i “en büyük eserim” diye tanımlayan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, bu aziz vatanın bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın