BÜYÜK HEDEFLER İÇİN BÜYÜK ADIMLAR

BÜYÜK HEDEFLER İÇİN BÜYÜK ADIMLAR Altınyıldız Koleji’nde uzaktan eğitimler online deneme sınavları ile hız kesmeden devam ediyor. 9., 10., 11. ve 12. Sınıf düzeyinde gerçekleştirilen deneme sınavları ile öğrencilerimiz bir taraftan derslerde öğrenilen konuları pekiştirirken diğer taraftan eksik oldukları konuları belirleyerek vakit kaybetmeden telafi etmektedirler. Bu süreçte alanında uzman öğretmen kadrosu ile sınavlara en iyi […]

 BÜYÜK HEDEFLER İÇİN BÜYÜK ADIMLAR

04.12.2020 - 17:33

Güncelleme : 04.12.2020 - 17:33

BÜYÜK HEDEFLER İÇİN BÜYÜK ADIMLAR

Altınyıldız Koleji’nde uzaktan eğitimler online deneme sınavları ile hız kesmeden devam ediyor. 9., 10., 11. ve 12. Sınıf düzeyinde gerçekleştirilen deneme sınavları ile öğrencilerimiz bir taraftan derslerde öğrenilen konuları pekiştirirken diğer taraftan eksik oldukları konuları belirleyerek vakit kaybetmeden telafi etmektedirler.

Bu süreçte alanında uzman öğretmen kadrosu ile sınavlara en iyi şekilde hazırlanma gayreti içerisinde olan öğrencilerimiz geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda başarılarla dolu hedeflerine ulaşmak için büyük adımlarla ilerlemektedirler.

Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diler, gayretlerinden ötürü tebrik ederiz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın