Allah kaza, bela vermesin

Allah kaza, bela vermesin NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar kasabasında belediye tarihinde ilk kez kendi kaynaklarıyla aldığı iş makinesinin sevincini yaşıyor. Dualarla “Allah kaza, bela vermesin” temennisinde de bulunulan yeni iş makinesinin belediye çalışmalarında önemli işler yapacağını söyleyen Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, “Ortahisar Belediye tarihinde bir ilk daha.Kazıcı-Yükleyici iş makinemiz kasabamıza ve halkımıza […]

 Allah kaza, bela vermesin

29.01.2021 - 12:27

Güncelleme : 29.01.2021 - 12:27

Allah kaza, bela vermesin

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar kasabasında belediye tarihinde ilk kez kendi kaynaklarıyla aldığı iş makinesinin sevincini yaşıyor.

Dualarla “Allah kaza, bela vermesin” temennisinde de bulunulan yeni iş makinesinin belediye çalışmalarında önemli işler yapacağını söyleyen Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, “Ortahisar Belediye tarihinde bir ilk daha.Kazıcı-Yükleyici iş makinemiz kasabamıza ve halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Belediyemizin öz kaynaklarıyla ilk kez sıfır km/saat alınmış olan iş makinemize Allah kaza bela vermesin, hayırlı işlerde kullanmak nasip etsin” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın