“Bu ayıp size yeter”

“Bu ayıp size yeter” NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Nevşehir – Antalya uçak seferlerinin bir türlü düzenlenememesini eleştirdi. İki AKP’li vekilin bu konuda beceriksiz kaldıklarını söyleyen İl Başkanı Gülmez, “Antalya’dan Nevşehir’e uçak seferini yaptıramıyorlar. İki tane AKP’li vekil var. Neden biliyormusunuz?. Kayseri Milletvekilleri daha ağır basıyor. Antalya’dan Kayseri’ye uçak seferleri var ve […]

 “Bu ayıp size yeter”

04.02.2021 - 10:54

Güncelleme : 04.02.2021 - 11:03

“Bu ayıp size yeter”

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Nevşehir – Antalya uçak seferlerinin bir türlü düzenlenememesini eleştirdi.

İki AKP’li vekilin bu konuda beceriksiz kaldıklarını söyleyen İl Başkanı Gülmez, “Antalya’dan Nevşehir’e uçak seferini yaptıramıyorlar. İki tane AKP’li vekil var. Neden biliyormusunuz?. Kayseri Milletvekilleri daha ağır basıyor. Antalya’dan Kayseri’ye uçak seferleri var ve gece 23.00’te geliyor. O saatte Kayseri’ye gelen turist nerede kalacak?. Tabi ki Kayseri’de. Bilinçli olarak yapılıyor bu. O uçaklara bakın 10 yerli yolcu varsa 170 yabancı turist var. Sırf Kayseri’ye para bıraksın diye o saatte iniyor uçaklar. Siz Antalya’dan Nevşehir’e uçak seferlerini yapmayı bile beceremediniz. Bu ayıp size yeter. Biz yatırımı, fabrikayı filan geçtik” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın