Üçüncü kez bir başkanın kapısını çalacaklar

Üçüncü kez bir başkanın kapısını çalacaklar NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Alperen Ocakları ve Abdullah Çatlı’yı sevenler platformu üyeleri yeniden bir belediye başkanının kapısını çalacak. Nevşehir eski belediye başkanları Hasan Ünver ve Rasim Arı’nın kapısını Abdullah Çatlı’nın isminin il merkezinde bir cadde ya da sokağa verilmesi için çalan, hatta en son düzenledikleri basın açıklamasında artık kendilerine verilen sözlerin […]

 Üçüncü kez bir başkanın kapısını çalacaklar

08.02.2021 - 8:50

Güncelleme : 08.02.2021 - 8:50

Üçüncü kez bir başkanın kapısını çalacaklar

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Alperen Ocakları ve Abdullah Çatlı’yı sevenler platformu üyeleri yeniden bir belediye başkanının kapısını çalacak.

Nevşehir eski belediye başkanları Hasan Ünver ve Rasim Arı’nın kapısını Abdullah Çatlı’nın isminin il merkezinde bir cadde ya da sokağa verilmesi için çalan, hatta en son düzenledikleri basın açıklamasında artık kendilerine verilen sözlerin yerine getirilmesini beklediklerini açıklayan Alperen Ocakları ve Abdullah Çatlı’yı sevenler platformu üyeleri anlaşılan o ki kolay kolay pes etmeyecek. Bu kez de Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’ın kapısını çalarak taleplerini yeniden gündeme taşıyacak.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın