MHP Kadın kollarından hayırlı olsun ziyareti

MHP Kadın kollarından hayırlı olsun ziyareti NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareketçi Partisi Kadın Kolları Başkanı ve beraberindeki heyet geçtiğimiz günlerde görev dağılımını da gerçekleştiren MHP Merkez İlçe Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. MHP Merkez İlçe Başkanı Gökhan Göğdemir ve beraberindeki merkez ilçe yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dileyen Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, parti teşkilatları olarak kendilerine […]

 MHP Kadın kollarından hayırlı olsun ziyareti

30.10.2020 - 9:55

Güncelleme : 30.10.2020 - 9:55

MHP Kadın kollarından hayırlı olsun ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareketçi Partisi Kadın Kolları Başkanı ve beraberindeki heyet geçtiğimiz günlerde görev dağılımını da gerçekleştiren MHP Merkez İlçe Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP Merkez İlçe Başkanı Gökhan Göğdemir ve beraberindeki merkez ilçe yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dileyen Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, parti teşkilatları olarak kendilerine her zaman destek olacaklarını dile getirdi.

MHP Merkez İlçe Başkanı Göğdemir ise ziyaretlerinden dolayı Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın