MHP yeni yönetimi il toplantısını yaptı

MHP yeni yönetimi il toplantısını yaptı 14. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanlığı yeni yönetimi ilk toplantısının yaptı. Geçtiğimiz hafta sonu yapılan 14. Olağan Kongre sonrası güven tazeleyen Başkan Adnan Doğa ve yeni yönetimi ilk toplantısının yaptı. Salkım Söğüt Kır Bahçesinde yapılan toplantıda ilk olarak tanışma programı organize edildi. Tanışmanın hemen sonrasında konuşan İl […]

 MHP yeni yönetimi il toplantısını yaptı

28.09.2023 - 11:01

Güncelleme : 28.09.2023 - 11:01

MHP yeni yönetimi il toplantısını yaptı
14. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanlığı yeni yönetimi ilk toplantısının yaptı.

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan 14. Olağan Kongre sonrası güven tazeleyen Başkan Adnan Doğa ve yeni yönetimi ilk toplantısının yaptı. Salkım Söğüt Kır Bahçesinde yapılan toplantıda ilk olarak tanışma programı organize edildi. Tanışmanın hemen sonrasında konuşan İl Başkanı Adnan Doğu, birlik ve beraberlik mesajları vererek, Nevşehir’de güçlü bir kadro kurmanın gururun yaşadığını söyledi.

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda yerel seçimlere çok güçlü bir şekilde hazırlanacaklarının altını çizerek, Tıpkı vekillik seçiminde olduğu gibi belediye seçimlerinde de oyları artırıp merkez başta olmak üzere, tüm ilçe ve beldelerde hedefin belediye başkanı çıkartmak olacağını dile getirdi.
Toplantı sonunda ise yönetim fotoğraf çektirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın