Başkan Çiftci, Kapadokya FM’e konuk oldu

Başkan Çiftci, Kapadokya FM’e konuk oldu NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, Kapadokya FM’in konuğu oldu. Gazeteci Ali Çamur’un haber panorama isimli programına konuk olan Başkan Çiftci, eğitim camiasının gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Çiftçi, öğretmenlik meslek kanunun bir an önce çıkarılması konusunda Eğitim-Bir-Sen Genel merkezi bazında da çalışmaların hızla devam […]

 Başkan Çiftci, Kapadokya FM’e konuk oldu

21.11.2020 - 15:59

Güncelleme : 21.11.2020 - 15:59

Başkan Çiftci, Kapadokya FM’e konuk oldu

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, Kapadokya FM’in konuğu oldu.

Gazeteci Ali Çamur’un haber panorama isimli programına konuk olan Başkan Çiftci, eğitim camiasının gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Çiftçi, öğretmenlik meslek kanunun bir an önce çıkarılması konusunda Eğitim-Bir-Sen Genel merkezi bazında da çalışmaların hızla devam ettiğini dile getirirken, 23 Kasım Pazartesi günü, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanlığı binasında konuya ilişkin bir basın açıklaması yapılacağını, basın açıklamasına destek için katılmak isteyenleri de yanlarında görmek istediklerini ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın