Onlar milli ve manevi değerlerimizin yılmaz bekçileri

Onlar milli ve manevi değerlerimizin yılmaz bekçileri NEVŞEHİR(MHA) CHP Nevşehir Merkez İlçe eski Yönetim Kurulu Üyesi Taylan Şimşek, öğretmenler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Şimşek, “Ülkemizin her köşesinde büyük fedakarlıkla görev yaparak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin yetiştirilmesinde, milli ve manevi değerlerimizin öğretilmesinde öğretmenlerimizin vermiş oldukları emek takdire şayandır. Bu vesileyle Başöğretmen Gazi Mustafa […]

 Onlar milli ve manevi değerlerimizin yılmaz bekçileri

23.11.2020 - 12:44

Güncelleme : 23.11.2020 - 12:44

Onlar milli ve manevi değerlerimizin yılmaz bekçileri

NEVŞEHİR(MHA) CHP Nevşehir Merkez İlçe eski Yönetim Kurulu Üyesi Taylan Şimşek, öğretmenler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Şimşek, “Ülkemizin her köşesinde büyük fedakarlıkla görev yaparak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin yetiştirilmesinde, milli ve manevi değerlerimizin öğretilmesinde öğretmenlerimizin vermiş oldukları emek takdire şayandır. Bu vesileyle Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere aramızdan ayrılan öğretmenlerimizi saygıyla anıyor, emekli ve tüm çalışan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın