Özdemir’den 10 Kasım mesajı

Özdemir’den 10 Kasım mesajı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Mustafa Özdemir, yayınladığı 10 Kasım mesajında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve İstiklal savaşımızın tüm kahramanlarını, şehit ve gazilerimizi minnetle andıklarını dile getirdi. Özdemir; “Onun en büyük eserim dediği Türkiye cumhuriyeti, bugün, dünyada sözü dinlenen, dostluğu aranan ve uluslararası sorunların çözümünde aktif rol üstlenen yüksek itibara […]

 Özdemir’den 10 Kasım mesajı

09.11.2020 - 10:06

Güncelleme : 09.11.2020 - 10:06

Özdemir’den 10 Kasım mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Mustafa Özdemir, yayınladığı 10 Kasım mesajında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve İstiklal savaşımızın tüm kahramanlarını, şehit ve gazilerimizi minnetle andıklarını dile getirdi.

Özdemir; “Onun en büyük eserim dediği Türkiye cumhuriyeti, bugün, dünyada sözü dinlenen, dostluğu aranan ve uluslararası sorunların çözümünde aktif rol üstlenen yüksek itibara sahip bir ülke konumundadır. Cumhuriyetimizi ve demokrasimizi güçlendirmek için azami gayret sarf edilmektedir. Vefatının 82. yıl dönümü vesilesiyle, Gazi Mustafa Kemal ve İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarına bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi şükranla anıyoruz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın