Başkan Bozan’dan teşekkür

Başkan Bozan’dan teşekkür NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Yusuf Bozan, u-13 futbol liginde final oynayan takıma ve takımın finale kadar yükselmesinde katkı sağlayanlara teşekkür etti. Bozan, “Gülşehir Belediye Gençlik ve Spor kulübümüz U-13’te finale kadar gelerek bizleri gururlandırdı. Şampiyonluk için önümüzdeki sezon daha çok çalışarak kulübümüzü başarılara ulaştırmayı temenni ediyoruz. Gülşehir Belediye gençlik ve […]

 Başkan Bozan’dan teşekkür

10.07.2023 - 17:19

Güncelleme : 10.07.2023 - 17:19

Başkan Bozan’dan teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Yusuf Bozan, u-13 futbol liginde final oynayan takıma ve takımın finale kadar yükselmesinde katkı sağlayanlara teşekkür etti.

Bozan, “Gülşehir Belediye Gençlik ve Spor kulübümüz U-13’te finale kadar gelerek bizleri gururlandırdı. Şampiyonluk için önümüzdeki sezon daha çok çalışarak kulübümüzü başarılara ulaştırmayı temenni ediyoruz. Gülşehir Belediye gençlik ve spor kulübümüze desteklerini esirgemeyen Belediye başkanımız Fatih Çiftci‘ye çok teşekkür ederiz. Futbol kursumuzu açıp, gençleri spora kazandıran Şehit Ali Rıza Güneş Halk Eğitim Merkezi müdürümüz İsmail Küçükköylü‘ye desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Tesislerimizin gelişimini sağlayan, tesislerimizi bizlere 7/24 sunan ve gençlerimizi spora kazandırmak için tüm imkanları sağlayan İlçe müdürümüz Fatma Yıldız Yaman’a Gülşehir İlçe Müdürlüğü çok teşekkür ederiz. Kulüp başkanımız Ali Yıldız‘a ve yönetimdeki Yasin Dalkilic hocamıza , Turgut Sönmez Hocamıza desteklerinden ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz. U-15’te kulübümüze final yaşatan Ali Rıza Öncül hocama emeklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın