Babaoğlu’ndan “Hodri meydan”

Babaoğlu’ndan “Hodri meydan” NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı, İş İnsanı Yüksel Babaoğlu, mevcut oda yönetiminin cevaplamasını istediği sorularla birlikte hodri meydan açıklamasında bulundu. Babaoğlu, “Saygıdeğer bir üyemiz bana soruyor. Odanın söz verip yapmadığı ve yapamadığı 710 adet işyeri için bizlerden paralar toplandı. Üyelere reel karşılığı verilmedi!.. İlgili Haber NEVŞEHİR HALKINA TEŞEKKÜRLER! Ne […]

 Babaoğlu’ndan “Hodri meydan”

30.06.2022 - 11:01

Güncelleme : 30.06.2022 - 11:01

Babaoğlu’ndan “Hodri meydan”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı, İş İnsanı Yüksel Babaoğlu, mevcut oda yönetiminin cevaplamasını istediği sorularla birlikte hodri meydan açıklamasında bulundu.

Babaoğlu, “Saygıdeğer bir üyemiz bana soruyor. Odanın söz verip yapmadığı ve yapamadığı 710 adet işyeri için bizlerden paralar toplandı. Üyelere reel karşılığı verilmedi!..

Ne oldu da böyle oldu?.

Sizde bu sözlerin verildiğinde Odanın yönetiminde değil miydiniz?..

“Evet bu üyemiz çok haklı, o proje doğru bir proje idi. Yapılsın diyenler arasında bende var idim. Ve o projeyi yine, yeniden biz yapacağız İnşallah.

Ama bu projede ne zaman süreç uzamaya ve proje savsaklanmaya başladı; işte o gün bu yönetimle benim ilgim, alakam kesildi anlayacağınız “Göbek Bağım” koptu. Akabinde “09.06.2020” tarihinde istifa ettim.

Buyurun Ben Hazırım; Çıkalım beraber canlı yayına o günden, bugüne kadarki o sürecin her kademesini ve aşamasını; “Konuşulmuş veya Konuşulmamış” ne var ise her şeyini konuşalım. Üyelerimizin soru sorma kanalları açık olsun. Akıllarındaki her soruyu açık ve net sorabilsinler ve de sorsunlar. Bende soracağım. Ve de onlarda sorsunlar. “Buyurun Hodri Meydan” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın