Toplu iş sözleşmesi kapsamında ek protokol imzalandı

Toplu iş sözleşmesi kapsamında ek protokol imzalandı NEVŞEHİR(MHA) Göreme Belediyesi Personel Limited Şirketi bünyesinde istihdam edilen işçiler ile HAK-İŞ Konfederasyonuna bağlı Hizmet-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi kapsamında ek protokol imzalandı. Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren; “Başarı Ekip İşidir. Belediyemizin yürüttüğü hizmetlerde işçi kardeşlerimizin emekleri büyük. Tüm imkanlarımız ile çalışanlarımızın yanındayız ve elimizdeki imkanlar dahilinde […]

 Toplu iş sözleşmesi kapsamında ek protokol imzalandı

23.01.2023 - 15:06

Güncelleme : 23.01.2023 - 15:06

Toplu iş sözleşmesi kapsamında ek protokol imzalandı

NEVŞEHİR(MHA) Göreme Belediyesi Personel Limited Şirketi bünyesinde istihdam edilen işçiler ile HAK-İŞ Konfederasyonuna bağlı Hizmet-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi kapsamında ek protokol imzalandı.

Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren; “Başarı Ekip İşidir. Belediyemizin yürüttüğü hizmetlerde işçi kardeşlerimizin emekleri büyük. Tüm imkanlarımız ile çalışanlarımızın yanındayız ve elimizdeki imkanlar dahilinde toplu iş sözleşmemiz kapsamında ek protokol imzalayarak, personelimizin ücretlerini ve sosyal haklarını iyileştirdik. Ek protokolümüz işçilerimize, sendikamıza ve belediyemize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın