Avanos pazarı denetleniyor

Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER beraberinde İlçe Emniyet Müdür V. Kemalettin ÇETİN, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Kerem YILMAZ ile birlikte Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında pazaryerinde alınan tedbirlerin denetiminde bulundu. İlçemizde her hafta Cuma günleri kurulan halk pazarında esnaf ve vatandaşlarımızın maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulup uyulmadığı konusunda denetimlerde bulunan Kaymakamımız Sayın Olgun […]

 Avanos pazarı denetleniyor

22.03.2021 - 5:41

Güncelleme : 22.03.2021 - 5:41

Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER beraberinde İlçe Emniyet Müdür V. Kemalettin ÇETİN, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Kerem YILMAZ ile birlikte Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında pazaryerinde alınan tedbirlerin denetiminde bulundu.

İlçemizde her hafta Cuma günleri kurulan halk pazarında esnaf ve vatandaşlarımızın maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulup uyulmadığı konusunda denetimlerde bulunan Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER, denetimler sırasında esnaf ve vatandaşlarımız ile sohbet ederek tedbirlere uyulması konusunda hatırlatmalarda bulundu. Koronavirüs (Covid-19) salgının ülkemizde yayılmasını önlemek, vatandaşlarımızın sağlığına olumsuz etkilerini asgari seviyeye düşürmek için emniyet ve zabıta ekiplerince gerekli tedbirlerinde alındığını belirten Kaymakamımız, salgınla en etkili mücadele olan sosyal mesafe konusunda da halkımızın ve esnaflarımızın dikkatli olmalarını ve alınan tedbirlere riayet etmelerini istedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın