ALTINYILDIZ ORTAOKULUNDA ZİL ÇALDI

ALTINYILDIZ ORTAOKULUNDA ZİL ÇALDI     İlgili Haber “Hedef Sensin” projesi Hacıbektaş’ta tanıtılıyor Altınyıldız İlköğretim Kurumunda 2021-2022 Eğitim –Öğretim yılı ortaokul 5,6. ve 7.sınıfları için oryantasyon ve hazırlık kursları 16 Ağustos Pazartesi günü başladı.   Yapılan hazırlık ve uyum kurslarında öğrencilerimizin yeni öğretim yılına bir an önce hazırlanmaları,derslere ve sınıflarına ,yeni arkadaşlarına uyum sağlamalarını hedeflediğimiz […]

 ALTINYILDIZ ORTAOKULUNDA ZİL ÇALDI

16.08.2021 - 12:09

Güncelleme : 16.08.2021 - 12:09

ALTINYILDIZ ORTAOKULUNDA ZİL ÇALDI

 

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumunda 2021-2022 Eğitim –Öğretim yılı ortaokul 5,6. ve 7.sınıfları için oryantasyon ve hazırlık kursları 16 Ağustos Pazartesi günü başladı.

 

Yapılan hazırlık ve uyum kurslarında öğrencilerimizin yeni öğretim yılına bir an önce hazırlanmaları,derslere ve sınıflarına ,yeni arkadaşlarına uyum sağlamalarını hedeflediğimiz bu kurslarımızda öğrencilerimiz yeni eğitim öğretim yılına tam olarak hazır hale gelmektedirler. Öğrencilerimizin yaz tatili sürecinde alışkın oldukları ev ortamından ayrılarak ders ortamına tekrar ısıtmak okul hazırlıklarına daha çok destek vermek adına düzenlediğimiz kurslarımızda öğrencilerimiz kendileri için hazırlanmış olan yaz tatili çalışma programlarının ardından öğretmenlerimizle çalışmalarına ara vermeden devam etmenin ve tekrar okullarına ve öğretmenlerine kavuşmanın heyecanını yaşamaktadırlar.

 

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu kurulduğu günden bugüne Ortaöğretime geçiş sınavlarında 61 Türkiye 1.liği elde etmiş ve okul puan ortalamaları ile yıllardır Nevşehir 1.si okul olmuştur.Elde ettiği sınav puan ortalamaları ile akademik olarak , sosyo-kültürel alanlardaki başarıları ve muhteşem okul kampüsü ile Nevşehir’in ve Türkiye’nin öncü okulu olmaya devam etmektedir.

 

 

Aklın ve bilimin ışığında Türkiye’nin Geleceği olarak yetişen öğrencilerimize ve onları bu hedefte yetiştiren öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın