Salaş, Ticaret Borsaları Konsey Toplantısına katıldı

Salaş, Ticaret Borsaları Konsey Toplantısına katıldı Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından video konferans ile gerçekleştirilen Ticaret Borsaları Konsey Toplantısı’na katıldı. Toplantı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret Borsaları Konsey Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve borsa başkanlarının katılımı ile gerçekleşti. Video konferansla gerçekleşen […]

 Salaş, Ticaret Borsaları Konsey Toplantısına katıldı

22.09.2020 - 11:57

Güncelleme : 22.09.2020 - 11:57

Salaş, Ticaret Borsaları Konsey Toplantısına katıldı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından video konferans ile gerçekleştirilen Ticaret Borsaları Konsey Toplantısı’na katıldı.

Toplantı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret Borsaları Konsey Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve borsa başkanlarının katılımı ile gerçekleşti.

Video konferansla gerçekleşen toplantıda, Hisarcıkıoğlu Tarım sektöründeki durum ve ürün piyasalarının sorunları ve taleplerini borsa başkanlarından dinledi.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, video konferans yoluyla katıldığı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)‘nin Borsalar Konsey Toplantısıyla ilgili şu değerlendirmede bulundu; “Konsey toplantımızda Tarım sektörünün durumunu, ürün piyasalarının sorunları ve taleplerini TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na ilettik bölgesel olarak yaşadığımız sorunlar ve talepler ile ilgili istişarede bulunduk. Çözüm amaçlı İlgili bakanlıklara ve kamu kurumlarına iletilecek talepleri ve önerileri görüştük dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın