Şehrimiz için çalışıyor, Şehrimiz için üretiyoruz.

Şehrimiz için çalışıyor, Şehrimiz için üretiyoruz. NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş, Nevşehir İlinin Gelişmesi ve Kalkınması için Öneriler ve Talepler adlı araştırma raporu hakkında bilgilendirme yaptı. Nevşehir, yüz yıllardır tarih, kültür ve medeniyet şehri olma özelliğini sürdürüyor. Tabii güzelliği ve coğrafi yapısı ile her zaman ön planda olan şehrimiz ticaret ve sanayi merkezi haline de gelmelidir. […]

 Şehrimiz için çalışıyor, Şehrimiz için üretiyoruz.

16.08.2023 - 1:03

Güncelleme : 16.08.2023 - 1:03
Şehrimiz için çalışıyor, Şehrimiz için üretiyoruz.
NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş, Nevşehir İlinin Gelişmesi ve Kalkınması için Öneriler ve Talepler adlı araştırma raporu hakkında bilgilendirme yaptı.
Nevşehir, yüz yıllardır tarih, kültür ve medeniyet şehri olma özelliğini sürdürüyor. Tabii güzelliği ve coğrafi yapısı ile her zaman ön planda olan şehrimiz ticaret ve sanayi merkezi haline de gelmelidir.
Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) olarak, hem tarihe not düşmek hem de Nevşehir’deki sanayileşme anlayışının gelişmesin de ve değişmesinde ciddi ve kalıcı olarak devam etmesini sağlamayı amaçlıyoruz.
Modern gelişmelere uygun ve geleceğe uyum sağlayabilecek nitelikteki bu faaliyetle, şehrimiz ve sanayimiz için yapmış olduğumuz hizmetlerimize bir yenisini daha eklemiş bulunuyoruz.
Bu araştırmamızda dile getirilen hususlar, sanayicilerimizin sıkıntıları ilgili Bakanlıklara ve Bakan Yardımcılarımıza, Valimize, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza ve ilgili daire müdürlerimizi bilgilendirmek için hazırlanmıştır.
Araştırmamız da yer alan hususların ivedikle yerine getirilmesi, hem şehrimiz hem de sanayimizin gelişmesi için büyük önem arz etmektedir. Çalışmamızın şehrimize ve sanayicilerimize faydalı olduğunu umar saygılar sunarız.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın