“Zam kılıcı her gün ensemizde, cellat gibi bekliyor”

“Zam kılıcı her gün ensemizde, cellat gibi bekliyor” NEVŞEHİR(MHA) Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Yasakçı, akaryakıt zamlarıyla birlikte hemen hemen bütün ürünlere gelen ve gelmesi beklenen zamlara tepkisini işte bu sözlerle dile getirdi. Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Yasakçı, yaşanan zam fırtınasına tepki gösterdi. “Oy verdik, zam biçtik” diyen Başkan Yasakçı, “her yeni güne bismillah […]

 “Zam kılıcı her gün ensemizde, cellat gibi bekliyor”

23.07.2023 - 14:40

Güncelleme : 23.07.2023 - 14:40

“Zam kılıcı her gün ensemizde, cellat gibi bekliyor”

NEVŞEHİR(MHA) Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Yasakçı, akaryakıt zamlarıyla birlikte hemen hemen bütün ürünlere gelen ve gelmesi beklenen zamlara tepkisini işte bu sözlerle dile getirdi.

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Yasakçı, yaşanan zam fırtınasına tepki gösterdi.

“Oy verdik, zam biçtik” diyen Başkan Yasakçı, “her yeni güne bismillah demeden ne kadar zam geldi diyoruz” dedi.

Günlük zamların halkı nefes alamaz hale getirdiğini vurgulayan Yasakçı, Seçimden önce bulunan gaz yataklarına ve çıkarılmaya başlanan petrol rezervlerine halkı inandığını ama seçimden sonra birdenbire hepsi aynı anda ortadan  kaybolduğunu, halkın inandığı için bu hükümete oy verdiğini, “Bu zam yağmurunu halk bilseydi bunlara oy vermezdi” diye konuştu.

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Yasakçı, Kılıçdaroğlu ve Ümit Özdağ arasındaki ortaya çıkan pazarlık iddiaları ile ilgili bu durumun hiç hoş bir durum olmadığını, zamanın her şeyi daha net olarak ortaya çıkaracağına inandıklarını sözlerine getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın