İşbirliği fırsatları ele alındı

NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş ve NESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir’in sanayi ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Mülkiye Başmüfettişi Aydın Ölmez, İl Planlama ve Koordinasyon Müdür v. Zehra Açıkgöz, İl Planlama Uzman Yardımcısı Zeynep Harmanşa ve İl Planlama Uzman Yardımcısı Yusuf Can Solmaz ile önemli bir buluşmaya ev sahipliği yaptılar. Bu özel toplantıda, şehrimizin ve […]

 İşbirliği fırsatları ele alındı

28.09.2023 - 10:47

Güncelleme : 28.09.2023 - 10:47

NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş ve NESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir’in sanayi ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Mülkiye Başmüfettişi Aydın Ölmez, İl Planlama ve Koordinasyon Müdür v. Zehra Açıkgöz, İl Planlama Uzman Yardımcısı Zeynep Harmanşa ve İl Planlama Uzman Yardımcısı Yusuf Can Solmaz ile önemli bir buluşmaya ev sahipliği yaptılar. Bu özel toplantıda, şehrimizin ve sanayimizin daha fazla büyümesi için stratejiler ve işbirliği fırsatları ele alındı.

Toplantıda NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş, “Nevşehir’in ekonomik kalkınmasına katkı sağlamak ve iş dünyasının ileriye taşınması için önemli adımlar atmayı hedefliyoruz.” dedi.

Mülkiye Başmüfettişi Aydın Ölmez, şunları ekledi: “Şehrinizdeki iş dünyasının temsilcileriyle bir araya gelmek benim için büyük bir zevkti. İşbirliği içinde çalışarak, Nevşehir’in ekonomik potansiyelini daha da artırabiliriz.”

Toplantıda, Nevşehir’in sanayi ve ekonomik altyapısının güçlendirilmesi, istihdamın artırılması ve yeni iş fırsatlarının yaratılması için atılacak adımlar üzerinde yoğunlaşıldı. Her iki taraf da daha fazla işbirliği yapmanın ve şehrin refahını artırmanın yollarını keşfetmek için karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın