ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU “BİZ YAŞLANINCA” ETKİNLİĞİ YAPTI

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU “BİZ YAŞLANINCA” ETKİNLİĞİ YAPTI Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu olarak küçük yaş öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin hazırlamış olduğu yaşlılar drama etkinliğinde bütün öğrencilerimiz etkin katılım sağlamıştır. Kostümler giyerek canlandırılan yaşlılar, çocuklar için büyük heyecan uyandırdı. Çocuklarımızın öz güven ve sorumluluk duygularını geliştirirken, yaşlılara karşı saygılı olmaları gerektiğini tekrar vurgulandı. Her durumda büyüklerimizin […]

 ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU “BİZ YAŞLANINCA” ETKİNLİĞİ YAPTI

29.12.2020 - 7:18

Güncelleme : 10.01.2021 - 2:21

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU “BİZ YAŞLANINCA” ETKİNLİĞİ YAPTI

Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu olarak küçük yaş öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin hazırlamış olduğu yaşlılar drama etkinliğinde bütün öğrencilerimiz etkin katılım sağlamıştır.

Kostümler giyerek canlandırılan yaşlılar, çocuklar için büyük heyecan uyandırdı. Çocuklarımızın öz güven ve sorumluluk duygularını geliştirirken, yaşlılara karşı saygılı olmaları gerektiğini tekrar vurgulandı.

Her durumda büyüklerimizin yanında olarak sevip, saygı göstermenin önemini anladılar. Minik yardımcı kalplere ileride hepimizin ihtiyacı olacak.

Büyüklerimiz hayatımızın çok önemli bir parçası, hepsine sağlık, huzur diliyor, onları çok seviyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın