ALTINYILDIZ 1.SINIF KAYITLARI DOLDU

ALTINYILDIZ 1.SINIF KAYITLARI DOLDU Nevşehir’de Eğitim’in Lideri Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2021-2022 öğretim yılı 1.sınıf öğrenci kayıtlarını doldurdu. Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Sayın MEHMET ERAVCI yaptığı açıklamada; Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Mart ayı başında 1.sınıf kayıtlarımızı doldurmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Düşünme, anlama ve sorun çözme becerisi gelişmiş, insanlığın ve demokrasinin temel değerlerini ve milli […]

 ALTINYILDIZ 1.SINIF KAYITLARI DOLDU

09.03.2021 - 11:21

Güncelleme : 09.03.2021 - 11:21

ALTINYILDIZ 1.SINIF KAYITLARI DOLDU

Nevşehir’de Eğitim’in Lideri Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2021-2022 öğretim yılı 1.sınıf öğrenci kayıtlarını doldurdu.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Sayın MEHMET ERAVCI yaptığı açıklamada; Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Mart ayı başında 1.sınıf kayıtlarımızı doldurmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Düşünme, anlama ve sorun çözme becerisi gelişmiş, insanlığın ve demokrasinin temel değerlerini ve milli kültürü içselleştirmiş, iletişime ve paylaşıma açık, sanat becerisi gelişmiş, özgüveni ve sorumluluk bilinci yüksek, girişimci, yaratıcı, yenilikçi, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine ortam ve imkan sağlamak adına elimizden gelen herşeyi yapıyoruz ve yapacağız.2021-2022 öğretim yılı 1.sınıflarımızı okutacak olan Sayın AYŞE ZAĞLANMIŞ , Sayın ÇETİN BUZLUK, Sayın SANİYE İNAN , Sayın YEŞİM IŞIKTAŞ ve Sayın TUNCAY BAKTI öğretmenlerimiz için açmış olduğumuz kontenjanları doldurmuş bulunmakta ve bugünden itibaren oluşabilecek kontenjan boşlukları için sadece ön kayıtlarımıza devam ediyoruz.

‘Aklın ve bilimin ışığında yüreği vatan ,millet ve bayrak sevgisi ile çarpan nesiller yetiştiriyoruz.’ Sloganıyla çıktığımız bu yolda Nevşehir halkının okulumuza ve bize olan güvenlerini boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olan Altınyıldız İlköğretim Kurumumuz 1. sınıflarında Sınıf öğretmenlerimiz tarafından okutulan temel dersler (Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi) yanında yoğun İngilizce ve Beden Eğitimi, Görsel Sanatlar, Müzik, Drama , Astronomi, Satranç, Halk Oyunları, Stem, Kodlama ve Robotik, Akıl Oyunları dersleri okulumuzun branş öğretmenleri tarafından verilmekte ve öğrencilerimizin yetenekleri, ilgi alanları erken yaşta keşfedilmektedir. Yüksek akademik başarılarının yanı sıra öğrencilerimizin doğru insan olmaları için her türlü çalışmaları planlamaktayız.

Velilerimizin 1.sınıflarımız için bize göstermiş oldukları bu yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyor, onların bu ilgilerini boşa çıkarmayacağımızı, mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmeye devam edeceğimizi bilmelerini isterim.’ İfadelerine yer verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın