ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ İL GENELİ 8.SINIFLAR KABUL VE BURSLULUK SINAVI TAKVİMİ AÇIKLANDI.

BASIN AÇIKLAMASI ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ İL GENELİ 8.SINIFLAR KABUL VE BURSLULUK SINAVI TAKVİMİ AÇIKLANDI.   Her yıl binlerce öğrencinin katıldığı Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi Kabul ve Bursluluk Sınavları başvuruları, online olarak,”www.sinav.altinyildiz.k12.tr”den yapılabilecek.   Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Eğitim Kurumları Kabul ve Bursluluk Sınavı düzenleniyor. 8.sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak katılacakları sınavlarda öğrencilere %10 […]

 ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ İL GENELİ 8.SINIFLAR KABUL VE BURSLULUK SINAVI TAKVİMİ AÇIKLANDI.

17.02.2021 - 13:45

Güncelleme : 17.02.2021 - 13:45

BASIN AÇIKLAMASI

ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ İL GENELİ 8.SINIFLAR KABUL VE BURSLULUK SINAVI TAKVİMİ AÇIKLANDI.

 

Her yıl binlerce öğrencinin katıldığı Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi Kabul ve Bursluluk Sınavları başvuruları,

online olarak,”www.sinav.altinyildiz.k12.tr”den yapılabilecek.

 

Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Eğitim Kurumları Kabul ve Bursluluk Sınavı düzenleniyor. 8.sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak katılacakları sınavlarda öğrencilere %10 ile %100 arasında Başarı Bursları veriliyor. Bursluluk Sınavı Altınyıldız Koleji Lise kampüsünde yapılacaktır.

Altınyıldız Koleji, Türkiye’nin en kaliteli, en başarılı eğitim kurumları arasında yer almakta, her yıl LGS ve Üniversite sınavlarında birincilikler kazandırarak, öğrencilerine kaliteli bir eğitim öğretim fırsatı sunmaktadır.

Her yıl yapılan Bursluluk Sınavında ve Kayıt döneminde öğrenciler ve veliler tarafından büyük bir ilgi gören Altınyıldız Koleji, başarılarıyla eğitimde MARKA kurum olmuştur.

Güçlü, tecrübeli idareci ve öğretmen kadrosuyla, mükemmel okul kampusunda, her yıl yeni eğitim donanımlarının kazandırıldığı Altınyıldız Koleji başarılı uygulamalarıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından defalarca ödüllendirilmiştir.

Altınyıldız Eğitim Kurumları öğrencileri, Hafta sonu kursları, hafta içi etütleri ve Altınyıldız Test yayınlarıyla sınavlara hazırlamakta, her yıl Nevşehir ve Türkiye dereceleri kazanmaktadır.

 

ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ, 8.SINIFLAR GİRİŞ VE BURSLULUK SINAVI

03 MART 2021 ÇARŞAMBA SAAT: 14.00’DA YAPILACAK.

 

8.Sınıflar Giriş Sınavı – 03 Mart 2021 Çarşamba – Saat: 14.00

Sınav Yeri: Altınyıldız Eğitim Kurumları Lise Kampüsü.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın