CHP Ürgüp’ten yardımlaşma örneği

CHP Ürgüp’ten yardımlaşma örneği NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp ilçe teşkilatı da deprem yöresine yardım elini uzatmak için büyük bir gayret içerisinde. CHP Ürgüp önceki dönem ilçe başkanı ve Milletvekili aday adayı Fulya Gülşen Altırnsoy, “Yardımlaşma çağırımıza destek olan kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ederiz. İlk kamyonumuz yola çıkıyor. İyi ki varsın Ürgüp. Yardımlaşma çağırımız hala devam […]

 CHP Ürgüp’ten yardımlaşma örneği

08.02.2023 - 13:37

Güncelleme : 08.02.2023 - 13:37

CHP Ürgüp’ten yardımlaşma örneği

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp ilçe teşkilatı da deprem yöresine yardım elini uzatmak için büyük bir gayret içerisinde.

CHP Ürgüp önceki dönem ilçe başkanı ve Milletvekili aday adayı Fulya Gülşen Altırnsoy, “Yardımlaşma çağırımıza destek olan kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ederiz. İlk kamyonumuz yola çıkıyor. İyi ki varsın Ürgüp. Yardımlaşma çağırımız hala devam etmektedir. Vatandaşlarımız yardımlarını parti binamıza bekliyoruz. Muhteşem bir dayanışma içinde hazırlanan yardımlar , sahada sabah 8.30 da başlayıp hâlâ devam eden bir ekip ruhu. Kapısını açan oteller, restorantlar, rehberler, balon firmaları, evde yemek yapıp gönderen kadınlar… Daha niceleri… Gün birlik günü iyi ki varsınız, Allah yardımcımız olsun” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın