Otobüs saatleri kısıtlamalara göre yeniden düzenlendi

Otobüs saatleri kısıtlamalara göre yeniden düzenlendi NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde salgın nedeniyle hafta sonları uygulanacak olan kısıtlamalara göre Nevşehir – Gülşehir arası otobüs saatleri yeniden düzenlendi. Yapılan yeni düzenleme ile birlikte vatandaşların kısıtlamalar nedeniyle mağdur olmaması amaçlanırken, virüs tedbirleri kapsamında saat başı geliş gidiş tarifesi uygulanacağı bildirildi. İlçeden Nevşehir’e, Nevşehir’den ilçe merkezine ulaşımın aksamaması konusunda […]

 Otobüs saatleri kısıtlamalara göre yeniden düzenlendi

21.11.2020 - 11:57

Güncelleme : 21.11.2020 - 11:57

Otobüs saatleri kısıtlamalara göre yeniden düzenlendi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde salgın nedeniyle hafta sonları uygulanacak olan kısıtlamalara göre Nevşehir – Gülşehir arası otobüs saatleri yeniden düzenlendi.

Yapılan yeni düzenleme ile birlikte vatandaşların kısıtlamalar nedeniyle mağdur olmaması amaçlanırken, virüs tedbirleri kapsamında saat başı geliş gidiş tarifesi uygulanacağı bildirildi.

İlçeden Nevşehir’e, Nevşehir’den ilçe merkezine ulaşımın aksamaması konusunda Gülşehir belediyesi her zaman olduğu büyük bir hassasiyet sergilemeye devam ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın