AK Partinin de kaderi bu

AK Partinin de kaderi bu NEVŞEHİR(MHA) 2002 Seçimlerinden bu yana Nevşehir Belediye Başkanlığını elinde bulunduran AK Parti de belediye başkanlığı koltuğunda oturan isimlerin hep bir kaosla görevlerinden ayrıldıkları görülüyor. Galiba AK Partinin de kaderi bu. Saadet Partisinden AK Partiye geçen Yalçın Demir hatırlanacağı üzere AK Partiden aday gösterilmeyince partisinden aday gösterilmemiş ve bağımsız aday olarak […]

 AK Partinin de kaderi bu

04.02.2021 - 0:14

Güncelleme : 04.02.2021 - 0:14

AK Partinin de kaderi bu

NEVŞEHİR(MHA) 2002 Seçimlerinden bu yana Nevşehir Belediye Başkanlığını elinde bulunduran AK Parti de belediye başkanlığı koltuğunda oturan isimlerin hep bir kaosla görevlerinden ayrıldıkları görülüyor. Galiba AK Partinin de kaderi bu.

Saadet Partisinden AK Partiye geçen Yalçın Demir hatırlanacağı üzere AK Partiden aday gösterilmeyince partisinden aday gösterilmemiş ve bağımsız aday olarak seçime katılmıştı. Ardından da MHP’den aday olmuş seçilememişti.

14 Yıla yakın bir süredir Nevşehir Belediye Başkanlığı makamında oturan Hasan Ünver’de normal görev süresini tamamlayamadan görevinden alınmış, yerine meclis içerisinden Atilla Seçen seçilmişti.

Sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrıldığını açıklayan, 21 aylık belediye başkanlığı döneminde yaptıklarıyla,yapamadıklarıyla eleştirilse de uğruna konvoylar düzenlenen Rasim Arı’da normal görev süresini tamamlayamadan görevinden istifa etmek zorunda kaldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın