Yüz yüze eğitim öncesinde alınacak tedbirlerde masaya yatırıldı

Yüz yüze eğitim öncesinde alınacak tedbirlerde masaya yatırıldı NEVŞEHİR(MHA) İlçe milli eğitim müdürleri toplantısı Derinkuyu ilçesinde yapıldı. Toplantı öncesi İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İlçe Müdürü Yücel İrmak ile birlikte İlçe Kaymakamı Muhammed Yılmaz ve Belediye Başkanı Bülent Aksoy’u ziyaret ettiler. İl Müdürü Demir başkanlığında yapılan toplantıda; 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı I. Dönem değerlendirmesi, Sınava […]

 Yüz yüze eğitim öncesinde alınacak tedbirlerde masaya yatırıldı

29.01.2021 - 10:59

Güncelleme : 29.01.2021 - 10:59

Yüz yüze eğitim öncesinde alınacak tedbirlerde masaya yatırıldı

NEVŞEHİR(MHA) İlçe milli eğitim müdürleri toplantısı Derinkuyu ilçesinde yapıldı. Toplantı öncesi İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İlçe Müdürü Yücel İrmak ile birlikte İlçe Kaymakamı Muhammed Yılmaz ve Belediye Başkanı Bülent Aksoy’u ziyaret ettiler.

İl Müdürü Demir başkanlığında yapılan toplantıda; 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı I. Dönem değerlendirmesi, Sınava girecek olan (LGS, AYT ve TYT) 8. ve 12. sınıfların durumları, Okullar tarafından yürütülen proje ve proje başvuruları, Destekleme ve Yetiştirme kursları ve pansiyonların durumları, Ücretli öğretmen görevlendirmeleri, 2. Dönem yüz yüze eğitime başlayacağı varsayılarak alınacak tedbirler ele alındı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın