Yol yapım ve onarım çalışmaları sürüyor

Yol yapım ve onarım çalışmaları sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkez ilçeye bağlı köyler başta olmak üzere ilçelerdeki köylerin yol yapım ve onarım çalışmaları aralıksız devam ediyor. İl özel idaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, mevsim şartları nedeniyle bozulan ve deforme olan köy yollarımızda sürücülerin herhangi bir kazaya mahal vermemesi için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekiplerce, […]

 Yol yapım ve onarım çalışmaları sürüyor

11.02.2021 - 11:12

Güncelleme : 11.02.2021 - 11:12

Yol yapım ve onarım çalışmaları sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkez ilçeye bağlı köyler başta olmak üzere ilçelerdeki köylerin yol yapım ve onarım çalışmaları aralıksız devam ediyor.

İl özel idaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, mevsim şartları nedeniyle bozulan ve deforme olan köy yollarımızda sürücülerin herhangi bir kazaya mahal vermemesi için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ekiplerce, Avanos İlçesine bağlı Paşalı ve Üçkuyu köyler ile Ürgüp İlçesine bağlı Ayvalı, Başdere, Karain ve Karlık köylerinde yol yama çalışmaları devam ettiriyor. Yine Ürgüp İlçesine bağlı Karakaya köyü yol bakım ve menfez atım işlemleri yapıldı.

Hacıbektaş İlçesine bağlı Köşektaş köyünün ise yol kumlama çalışmaları devam etmekte.

Öte yandan, Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Merkez İlçeye bağlı Çardak köyünün içme suyu elektrik arızası giderilerek, köye yeniden su verilmesini sağladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın